Двострано огледало со Led осветлување
 • Двострано огледало со Led осветлување
 • Двострано огледало со Led осветлување
 • Двострано огледало со Led осветлување

Двострано огледало со Led осветлување

550 MKD750 MKD
Шифра на производ: 5269
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Совршено двострано огледало со Led осветлување и дизајн со вртење од 360°. Дозволете си да уживате во вашите секојдневни разубавувања за секоја прилика.

Карактеристики на производот:

 • огледалото се преклопува и ротира за лесно користење и складирање
 • вграден прекинувач за вклучување и гасење на светлото
 • огледалото е направено од стакло без дисторзија
 • двострано огледало и моќно до 10х зголемување
 • огледалото работи на батерии, потребни се: 4х1,5В АА батерии(не се вклучени во пакувањето) или на USB кабел 
 • димензија на стаклото е 13см
 • во држачот има прегради кои се совршени за складирање на дел од вашата козметика

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: ogledalo,

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS