Новогодишен лед проектор
  • Новогодишен лед проектор
  • Новогодишен лед проектор
  • Новогодишен лед проектор
  • Новогодишен лед проектор

Новогодишен лед проектор

1.190 MKD1.400 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Шифра на производ: 5289
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Празници се ближат, време е за Новогодишно украсување! Направете ја новогодишната ноќ магична за Вашето семејство со помош на лед ласерот кој може да се користи за внатре, за надвор во двор или на тераса. Ласерот е заштитен со гумени копчиња соодветно за надворешни услови. Лед проекторот работи на струја.

Со проекторот се вклучени 12 проекции

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: novogodisen, led, laser

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS