Музички клучеви
  • Музички клучеви
  • Музички клучеви

Музички клучеви

350 MKD500 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Шифра на производ: 17369
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Забавен сет од музички клучеви со супер звучни ефекти како: сирена, отклучување на автомобил, звук од мотор и светлосни ефекти

Производот е изработен од високо квалитетна пластика и се препорачува за возраст над 12 месеци.

Производот работи на батерии. Батериите не се вклучени во пакувањетo.

Димензија на пакувањето 21x13x5см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: muzicki, klucevi

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS