Музички фотоапарат

Музички фотоапарат

280 MKD350 MKD
без ДДВ: 237 MKD
Шифра на производ: 16378
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Забавен фотоапарат со голем избор на звуци и мелодии, супер забава за Вашето дете.

Со притискање на копчињата тие  испуштаат смирувачки мелодии, звуци на животни и ноти, при што се стимулираат бебешките сетила за слух, вид и се подобрува моториката и координацијата.

 Опција за намалување или зголемување на звукот.

Производот се препорачува за деца над 6 месеци.

Производот работи на батерии, потребни се 3 x 1,5V AA батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

          

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: muzicki, fotoaparat

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS