Мондо мотор
  • Мондо мотор
  • Мондо мотор
  • Мондо мотор
  • Мондо мотор
  • Мондо мотор

Мондо мотор

390 MKD480 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Шифра на производ: 420246
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Мотор:

Јаки, брзи, атрактивни и забавни модели на мотори во сооднос 1:18. Избор на мотори на различни брендови - Јамаха, Хонда, Кавасаки, БМВ и други.

Состав метал пластика

Димензија на пакување: 17х10х5,5см

Производот се препорачува за деца над 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: motori

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS