Мини рачен масажер
  • Мини рачен масажер
  • Мини рачен масажер

Мини рачен масажер

150 MKD
Шифра на производ: 2138
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Мини рачниот масажер ќе ви помогне да се опуштите после напорниот ден, со него можете да ги масирате сите делови на телото. Со помош на вобрациите што ги прави при притискање на горниот дел овој масажер ќе ве изненади од неговата моќ.  

Масажерот работи на батерии, потребни се: 3х1,5V AAA батерии, исто така во пакувањето е вклучен и USB кабел.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: masazer

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS