Мини греалка - Warm Air Blower
 • Мини греалка - Warm Air Blower
 • Мини греалка - Warm Air Blower
 • Мини греалка - Warm Air Blower

Мини греалка - Warm Air Blower

790 MKD890 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Шифра на производ: 5269
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Warm Air Blower е практична и лесно пренослива греалка која ќе  создаде топлина и удобност во бањата, во спалната соба, во дневната, детската соба или пак на вашето  работно место. Одличен е за догревање на мала просторија за само неколку минути.

Карактеристики на производот:

 • безжична мини греалка(се вклучува дирекно во штекер)
 • моќност 400w
 • прилагодлив термостат од 15° до 32°
 •  дигитален приказ на температурата
 • напон 220-240 V
 • тајмер до 12 часа
 • керамички елемент за греење

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: mini, grealka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS