Машина за перење
  • Машина за перење

Машина за перење

790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Шифра на производ: 1641
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасна машина за перење која всушност може да ги пере малите алишта без да изгубите некое чорапче. Ставете во машината вода, облека од куклите, притиснете на копчето и перењето може да започне. Водата може да се исцеди со помош на цревото прикачено на задната страна на машината.

Производот работи на батерии, потребни се: 2 х 1,5V AA батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Димензија на машината: 19х13х24см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: masina

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS