Перниче масажер
 • Перниче масажер
 • Перниче масажер
 • Перниче масажер
 • Перниче масажер

Перниче масажер

850 MKD950 MKD
Шифра на производ: 5089
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дали сакате да уживате во удобна масажа дома наместо да одите во спа центар? Со овој масажер со 8 ротациони глави, може да го масирате вратот, долниот дел од грбот, подколеници, рацете, стапала а најдоброто од се е што може да го користите во автомобилот, дома или пак во канцеларија.

 • напојување: приклучок за во автомобил и адаптер за во штекер
 • волтажа: DC12V
 • моќност 240V, 50Hz
 • ротациони глави за масирање, моќност: 24W
 • време на масажа 15 минути

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: masazer

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS