МАЛИ КУЈНСКИ АПАРАТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-21%
Калорифер Dynamic
Dynamic калорифер, одличен за загревање на мали простории 2 степени на подесување: 1000w/2000w..
590 MKD750 MKD
Sokany - Електрично ѓезве
Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време. Карактеристики на производот: ..
590 MKD
-9%
Четка за исправање на косата
Високо квалитетна керамичка четка која ја исправа косата без оштетување. Четката е погодна за с..
590 MKD650 MKD
-27%
 Мини чоколадна фонтана
Елегантна чоколадна фонтана на три нивоа е совршена за сите специјални прилики! Едноставно став..
950 MKD1.300 MKD
-28%
Sonar преса за коса 3 во 1
Мултифункционална преса за коса 3 во 1 за модерно стилиризирана фризура. Карактеристики на произв..
790 MKD1.100 MKD
-18%
Sencor Решо SCP 3201 GY
Карактеристики на броизводот: боја: црна стаклокерамичко, една грејна плоча моќност 1800W ..
3.200 MKD3.900 MKD
-14%
Sencor Апарат за правење леб SBR 760 WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: ​боја: бела моќност 850W тајмер до 13 часа 10 програм..
6.900 MKD8.000 MKD
-17%
Sencor Апарат за правење леб SBR 1031 WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: бела моќност на апаратот: 480-580W број на однапред де..
4.390 MKD5.300 MKD
-19%
Sencor Блендер SNB 4301RD / 4300WH  + 2години гаранција
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
3.900 MKD4.800 MKD
-16%
Sencor Блендер SBL 3272RD + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: црвена моќност на моторот max 250W број на брзини за л..
2.590 MKD3.100 MKD
-14%
Sencor Соковник SJE 741SS + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: соковник со висококвалитетно куќиште од инокс моќност на мотор..
2.750 MKD3.200 MKD
-15%
Sencor Тостер Грил SBG 3052RD + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: црвена моќност на грејачот 1800W нелепливи плочи за ск..
3.120 MKD3.650 MKD
-14%
Sencor Тостер Грил SBG 3050SS + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: инокс моќност на грејачот 1800W нелепливи плочи за ска..
3.100 MKD3.600 MKD
-13%
Sencor Мултисецкалица SSG 3500WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност на моторот max:150W сецка и ренда 7 додатоци за..
2.690 MKD3.100 MKD
-17%
Sencor Дехидратор на храна SFD 742RD + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност на грејачот 240W број на садови за сушење: 5 суши: з..
2.490 MKD3.000 MKD
-23%
Sencor Блендер SBL 3207GG + 2години гаранција
Карактеристики на производот: боја: пастелно зелена идеален за подготовка на свежо овошје, к..
2.150 MKD2.800 MKD
-15%
Sencor Кафемат SCE 500BK/500WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 900W боја по избор: бела / црна опција за подготовка..
2.200 MKD2.600 MKD
-16%
Sencor Миксер со сад  SHM 5330 + 2 гаранција
Карактеристики на производот: миксер со сад моќност 300W 5 брзини турбо брзина голем с..
2.100 MKD2.500 MKD
-19%
Sencor Тостер SSM 9300 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: тостер со 3 менливи плочи боја: бела моќност 700W плочи за..
2.100 MKD2.600 MKD
-19%
Sencor Блендер 500W SBL 2217TQ + 2години гаранција
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
2.100 MKD2.600 MKD
-17%
Sencor Блендер SBL 2207 TQ/2208 RS + 2години гаранција
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
1.900 MKD2.300 MKD
-16%
Sencor Тостер SPG 4100WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: бела моќност на грејачот 1280W димензија на плочи: 31х..
1.850 MKD2.200 MKD
-22%
Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција
Карактеристика на производот: боја: зелена моќност 2200W работи на напон од 230V, 50Hz с..
1.750 MKD2.250 MKD
-23%
Sencor Пегла на пареа SSL 8710VT + 2 години гаранција
Карактеристика на производот: моќност 2400W боја: виолетова лесен за полнење, транспаренте..
1.800 MKD2.350 MKD
-21%
Sencor Пегла на пареа SSI 5421TQ / 5420RD
Карактеристика на производот: боја по избор: тиркизна / црвена приклучна сила 2200W 230V, ..
1.390 MKD1.750 MKD
-23%
Sencor Конвекторска греалка SCF 2003
Карактеристики на производот: моќност 2000W 3 степени на греење - 750 / 1250 / 2000W зашти..
1.690 MKD2.200 MKD
-16%
Sencor сецко SHB 4330 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност на моторот max 230W  стаклен сад 1000ml доволна..
1.590 MKD1.900 MKD
-18%
Sencor Рачен пасатор SHB 4110WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 400W боја: бела тивка работа на моторот 2 брзини ..
1.390 MKD1.700 MKD
-10%
Sencor Кујнаска вага SKS 4004 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: дигитална кујнска вага боја по избор: портокалова / виолетова ..
1.350 MKD1.500 MKD
-19%
Sencor Фен со дифузер SHD 108VT + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: црна со виолетово 2 брзини, 3 нивоа на температура моќ..
1.290 MKD1.600 MKD
-19%
Sencor Фен за коса SHD 6600 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 2000W 2 брзини 3 нивоа на температура боја по избо..
1.290 MKD1.600 MKD
-21%
Sencor Фен за коса SHD 7120 WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 2000W 2 брзини(нежна и силна струја на воздух) 3 нив..
1.190 MKD1.500 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS