МАЛИ КУЈНСКИ АПАРАТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фен за коса Sonar
Фен за коса Sonar моќност 1200W температурни нивоа 2 копче за ладен воздух кука за закач..
490 MKD
Електрична мелница за мелење кафе 150W
Започнете го денот со мирис на свежо припремено кафе со помош на машинката за мелење на кафе. Еле..
550 MKD
Електрично ѓезве
Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време. Карактеристики на производот: ..
590 MKD
-26%
Дигитална телесна вага
Карактеристики на производот: LCD екран максимална тежина 180кг функција автоматско исклуч..
590 MKD800 MKD
Sokany - Електрично ѓезве
Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време. Карактеристики на производот: ..
590 MKD
-15%
Четка за исправање на косата
Високо квалитетна керамичка четка која ја исправа косата без оштетување. Четката е погодна за с..
550 MKD650 MKD
-27%
 Мини чоколадна фонтана
Елегантна чоколадна фонтана на три нивоа е совршена за сите специјални прилики! Едноставно став..
950 MKD1.300 MKD
-28%
Sonar преса за коса 3 во 1
Мултифункционална преса за коса 3 во 1 за модерно стилиризирана фризура. Карактеристики на произв..
790 MKD1.100 MKD
-18%
Sencor Решо SCP 3201 GY
Карактеристики на броизводот: боја: црна стаклокерамичко, една грејна плоча моќност 1800W ..
3.200 MKD3.900 MKD
-14%
Sencor Апарат за правење леб SBR 760 WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: ​боја: бела моќност 850W тајмер до 13 часа 10 програм..
6.900 MKD8.000 MKD
-17%
Sencor Апарат за правење леб SBR 1031 WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: бела моќност на апаратот: 480-580W број на однапред де..
4.390 MKD5.300 MKD
-19%
Sencor Блендер SNB 4301RD / 4300WH  + 2години гаранција
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
3.900 MKD4.800 MKD
-16%
Sencor Блендер SBL 3272RD + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: црвена моќност на моторот max 250W број на брзини за л..
2.590 MKD3.100 MKD
-14%
Sencor Соковник SJE 741SS + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: соковник со висококвалитетно куќиште од инокс моќност на мотор..
2.750 MKD3.200 MKD
-15%
Sencor Тостер Грил SBG 3052RD + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: црвена моќност на грејачот 1800W нелепливи плочи за ск..
3.120 MKD3.650 MKD
-14%
Sencor Тостер Грил SBG 3050SS + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: инокс моќност на грејачот 1800W нелепливи плочи за ска..
3.100 MKD3.600 MKD
-13%
Sencor Мултисецкалица SSG 3500WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност на моторот max:150W сецка и ренда 7 додатоци за..
2.690 MKD3.100 MKD
-17%
Sencor Дехидратор на храна SFD 742RD + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност на грејачот 240W број на садови за сушење: 5 суши: з..
2.490 MKD3.000 MKD
-23%
Sencor Блендер SBL 3207GG + 2години гаранција
Карактеристики на производот: боја: пастелно зелена идеален за подготовка на свежо овошје, к..
2.150 MKD2.800 MKD
-15%
Sencor Кафемат SCE 500BK/500WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 900W боја по избор: бела / црна опција за подготовка..
2.200 MKD2.600 MKD
-16%
Sencor Миксер со сад  SHM 5330 + 2 гаранција
Карактеристики на производот: миксер со сад моќност 300W 5 брзини турбо брзина голем с..
2.100 MKD2.500 MKD
-19%
Sencor Тостер SSM 9300 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: тостер со 3 менливи плочи боја: бела моќност 700W плочи за..
2.100 MKD2.600 MKD
-19%
Sencor Блендер 500W SBL 2217TQ + 2години гаранција
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
2.100 MKD2.600 MKD
-17%
Sencor Блендер SBL 2207 TQ/2208 RS + 2години гаранција
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
1.900 MKD2.300 MKD
-16%
Sencor Тостер SPG 4100WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: бела моќност на грејачот 1280W димензија на плочи: 31х..
1.850 MKD2.200 MKD
-22%
Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција
Карактеристика на производот: боја: зелена моќност 2200W работи на напон од 230V, 50Hz с..
1.750 MKD2.250 MKD
-23%
Sencor Пегла на пареа SSL 8710VT + 2 години гаранција
Карактеристика на производот: моќност 2400W боја: виолетова лесен за полнење, транспаренте..
1.800 MKD2.350 MKD
-21%
Sencor Пегла на пареа SSI 5421TQ / 5420RD
Карактеристика на производот: боја по избор: тиркизна / црвена приклучна сила 2200W 230V, ..
1.390 MKD1.750 MKD
-23%
Sencor Конвекторска греалка SCF 2003
Карактеристики на производот: моќност 2000W 3 степени на греење - 750 / 1250 / 2000W зашти..
1.690 MKD2.200 MKD
-16%
Sencor сецко SHB 4330 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност на моторот max 230W  стаклен сад 1000ml доволна..
1.590 MKD1.900 MKD
-18%
Sencor Рачен пасатор SHB 4110WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 400W боја: бела тивка работа на моторот 2 брзини ..
1.390 MKD1.700 MKD
-10%
Sencor Кујнаска вага SKS 4004 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: дигитална кујнска вага боја по избор: портокалова / виолетова ..
1.350 MKD1.500 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS