Магнетна математичка табла
  • Магнетна математичка табла

Магнетна математичка табла

450 MKD550 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Шифра на производ: 12161
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дрвена магнетна табла. Одлична можност Вашето дете низ игра да ги научи броевите, како и основните математички операции. Таблата е двострана, на едната се користи фломастер, а другата е магнетна. На магнетната страна на таблата со помош на магнетните бројки се учат и вежбаат основните математички операции.

Сетот содржи:

  • дрвена кутија
  • двострана табла
  • фломастер
  • вклучени се 100 магнетни броеви
  • дрвени стапчиња

Димензија на производот 30x23x3см

Производот е препорачан за деца над 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: magnetna, tabla

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS