Магнетен појас за грб и рамења
  • Магнетен појас за грб и рамења
  • Магнетен појас за грб и рамења
  • Магнетен појас за грб и рамења
  • Магнетен појас за грб и рамења

Магнетен појас за грб и рамења

550 MKD
Шифра на производ: 2569
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Магнетен појас кој е дизајниран да превенира и да овозможи поддршка на грбот при неправилно држење. Изработен е од еластични ленти кои се прилагодуваат на телото. На задниот дел на појасот се наоѓаат 11 магнети кои ја зголемуваат циркулацијата на крвта и ги намалуваат на болките во грбот. Со негово пролонгирано користење се добива соодветна компресија и стабилизација со што се обезбедува правилна положба на телото.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: magneten, pojas, grb, ramenici

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS