Магичен песок 1кг
  • Магичен песок 1кг
  • Магичен песок 1кг
  • Магичен песок 1кг

Магичен песок 1кг

250 MKD300 MKD
Шифра на производ: 2568
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Безброј часови забава со магичниот песок. Магичниот песок функционира како како влажен песок, но вашите раце се секогаш суви и чисти. Направете замок или куќа, а штом ви здосади направете други интересни фигури.

Сетот содржи:

  • 1 кг. Магичен песок
  • 6 модли
  • алатки за моделирање

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: magicen, pesok

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS