Magic tracks стаза 360 делови
  • Magic tracks стаза 360 делови
  • Magic tracks стаза 360 делови
  • Magic tracks стаза 360 делови
  • Magic tracks стаза 360 делови
  • Magic tracks стаза 360 делови

Magic tracks стаза 360 делови

1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
Шифра на производ: 1354
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Magic tracks е супер забавна стаза со делови кои лесно се виткаат и може да се направат различни видови на стази. Пакувањето содржи 360 делови со супер должина на стазата од 540см.

Во сетот се вклучени две возила на батерии со светлосни ефекти.

Возилата работат на батерии. Потребни се 2 х 1,5V AA батерии.

Производот е препорачан за деца над 3 години

Напомена: стазата не свети во затемнета просторија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: magic tracks

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2018. UKION SHOPS