Magic tracks Dino
  • Magic tracks Dino

Magic tracks Dino

1.190 MKD
Шифра на производ: 5692
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Подгответе се за луда забава со флуоресцентна стаза Magic tracks со голем мост во облик на диносаурус. Оваа магична стаза ќе обезбеди авантура за целото семејство. Флексибилна и прилагодлива трака ќе изгледа онака како што ќе ја дизајнирате. Изградете патека со  фантастични свиоци за лудо возење, активирајте го автомобилчето и изгасете го светлото, и забавата може да започне. 

Пакувањето содржи 260 делови и 1 автомобил со лед светла.

Производот работи на батерии потребна е 1х1,5V AAA батерија, батеријата не е вклучена во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS