Кујна - Little chef
  • Кујна - Little chef
  • Кујна - Little chef

Кујна - Little chef

1.390 MKD
без ДДВ: 1.178 MKD
Шифра на производ: 2653
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна кујна 3 во 1 која се прави како куферче во кое може да се стават сите додатоци, како куфер на тркала со рачка за влечење и како кујна. Кујната поседува машина за садови, рерна, рамна плоча за готвење. Вратите на машината за садови и рерната се отвараат. Кујната е со светло и реални звуци при готвење. 

Производот работи на батерии, потребни се: 3х1,5 АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Вклучени се 43 додатоци.

Димензија на кујната: 41 х 24 х 71см.

Овој производ се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kujna

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS