Куферче - кујна
  • Куферче - кујна
  • Куферче - кујна
  • Куферче - кујна

Куферче - кујна

550 MKD
Шифра на производ: 27802
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасно куферче - кујна со многу додатоци. Направено е од квалитетна, нетоксична пластика. Децата ќе имаат супер забава и ќе бидат долго време зафатени со играње. Тие ќе ви подготват нешто вкусно на оваа прекрасна кујна. Практичното пакување овозможува после играњето Вашето дете да ги собере сите додатоци во куферчето. Куферчето е на тркала.

Димензија на куферчето: 27х20х9.5 см

Производот се препорачува за деца над 3 години. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kuferce, kujna

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS