Креветче на спрат за кукли
  • Креветче на спрат за кукли
  • Креветче на спрат за кукли

Креветче на спрат за кукли

1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
Шифра на производ: 96521
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Супер забава за малите принцези, прекрасни креветчиња на спрат за заспивање на омилените бебиња и кукли. Креветчињата содржат перница и прекривка и се изработени од квалитетна пластика.

Димензија на креветчето: 50.5х30х50см.

Производот е препорачан за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: krevetce

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS