КРЕАТИВНО - ЕДУКАТИВНО КАТЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Забавен парк - коцки
Супер забавен парк за креативни дечиња. Можност за правење на пет различни модели. Сетот работи на б..
280 MKD
без ДДВ: 237 MKD
Логаритамска табла
Логаритамска табла. Со помош на нашата логаритамска табла изработена од квалитетно дрво, вашето дете..
580 MKD
без ДДВ: 492 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS