КРЕАТИВНО - ЕДУКАТИВНО КАТЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Магични кристали
Научен сет за создавање на кристали, потребно е само да ги измешате реагенсите во садот, потоа да ги..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Абакус дрвен
Дрвен Абакус помага во брзо учење математика, има 10 редови и може да се учи собирање и одземање до ..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
Креативен сет - направи хеликоптер
Тргнете ги настрана телефоните, таблетите видео игрите, дадете му на Вашето дете играчка со која ќе ..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
-14%
Сет од 45 магични трикови
Прекрасен сет од 45 магични трикови, идеален за секое дете кое сака да влезе во светот на магиите. В..
300 MKD350 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Дрвена магнетна табла
Забавен креативен сет со магнетна табла и магнетни фигури. Таблата е двострана, на едната страна се ..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Музички автомобил - сортер
Автомобил сортер изработен од квалитетна пластика со голем избор на звуци и мелодии. Производот содр..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
Едукативна коцка сортер
Едукативна коцка изработена од квалитетна пластика со многу активности, секоја страна на коцката има..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
-19%
Флуоресцентна табла
Цртаме на фуоресцентна табла со маркери во боја. Прекрасен подарок за сите дечиња кои сакаат да црта..
650 MKD800 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Сет со коцки
Забавен сет со коцки за правење на камион со приколка. Сетот вкучува 56 делови кои се лесни за сколо..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
-17%
Playgo Ice cream пластелин
Дали е некој за сладолед? Вашето дете ќе се забавува со овој креативен сет пластелин правејќи го сво..
750 MKD900 MKD
без ДДВ: 714 MKD
-19%
Playgo Deluxe food set пластелин
Голем сет пластелин со 5 различни модли за правење на pizza, burger, hot-dogs, ice cream,candies,coo..
890 MKD1.100 MKD
без ДДВ: 848 MKD
-19%
Playgo Dough fun пластелин во кутија
Сет пластелин со многу додатоци и модли за супер забава на малите креативци. Сетот содржи: ..
690 MKD850 MKD
без ДДВ: 657 MKD
-19%
Playgo Food courd пластелин
Сет пластелин со многу модли и додатоци за најмалите да можат да си направат ужинка по свој избор. ..
690 MKD850 MKD
без ДДВ: 657 MKD
-23%
Playgo Jungle animal  пластелин
Сет пластелин Животни од џунгла со преса Лавче Сетот содржи: 5 туби пластелин 2 шпатули ..
580 MKD750 MKD
без ДДВ: 552 MKD
-23%
Playgo Pet salon пластелин
Сет пластелин со модли и додатоци за салон за миленици. Направете го вашето омилено милениче и разуб..
580 MKD750 MKD
без ДДВ: 552 MKD
-21%
Playgo Diner cafe set пластелин
Сет пластелин со модли и додатоци со кои најмалите може да припремат оброк како професионални готвач..
550 MKD700 MKD
без ДДВ: 524 MKD
-18%
Playgo Burger set пластелин
Прекрасен сет пластелин за најмалите да ги направат своите омилени јадења од брза храна бургер, хот ..
330 MKD400 MKD
без ДДВ: 314 MKD
-28%
Playgo Cake set пластелин
Cake set пластелин со додатоци и модли за правење на торта. Сетот содржи: 4 различни форми ..
290 MKD400 MKD
без ДДВ: 276 MKD
 Абрик коцки - 120 делови
Сет коцки од 120 делови на францускиот производител Ecoiffier. Производот е препорачан за деца на..
590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
-18%
Магнетна математичка табла
Дрвена магнетна табла. Одлична можност Вашето дете низ игра да ги научи броевите, како и основните м..
450 MKD550 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Viga - едукативни коцки фарма
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
-18%
Математичка магнетна табла
Дрвена магнетна табла со часовник. Одлична можност Вашето дете низ игра да ги научи броевите, како и..
450 MKD550 MKD
без ДДВ: 381 MKD
-22%
Магичен песок 1кг
Безброј часови забава со магичниот песок. Магичниот песок функционира како како влажен песок, но ваш..
250 MKD320 MKD
без ДДВ: 212 MKD
-22%
Топка сортер
Забавна топка сортер која вашето дете може да ја расклопува и склопува, притоа правејќи интересни фо..
250 MKD320 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Чаши сортер
Сет од десет чаши со различна големина и боја, можност вашето дете да изгради кула и да ги научи бои..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Календар - часовник
Едноставен производ преку кој ги учиме деновите,месеците, годишните времиња и часовникот. Димензи..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
-18%
Дрвен сортер
Забавен сортер изработен од квалитетно дрво и нетоксични бои, одлична можност за учење на бои и форм..
400 MKD490 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Дрвен лавиринт на тркала
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
-19%
Едукативна магнетна табла
Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди. Можност низ игра да ..
890 MKD1.100 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Гасеница сортер
Супер подарок за најмалите, едукативна гасеница сортер. Гасеницата има тркалца, може да се вози.Прои..
360 MKD
без ДДВ: 305 MKD
Дрвен едукативен сортер
Забавен дрвен сортер со интересна комбинација на фигури, можност за учење на бои и форми. Произво..
400 MKD
без ДДВ: 339 MKD
Магнетна табла
Магнетна табла 2 во1. Одлична можност за цртање или пак учење низ игра бројки,букви,собирање, одзема..
380 MKD
без ДДВ: 322 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS