Сложувалка Карс - 24 делови
  • Сложувалка Карс - 24 делови
  • Сложувалка Карс - 24 делови

Сложувалка Карс - 24 делови

390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Шифра на производ: 65257
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сложувалка и боенка. Квалитетни сложувалки на италијанскиот производител Lisciani. Составете ја сложувалката од 24 делови со вашите омилени ликови од цртаниот филм Карс, а потоа свртете ја сложувалката и обојте ја.

  • 24 крупни делови
  • Во сетот се вклучени 4 фломастери за боење.
  • Димензија на сложувалката: 50х35 см.

Димензија на сложувалката: 50х35 см.

Производот се препорачува од 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: slozuvalka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS