Робот 3 во 1
  • Робот 3 во 1
  • Робот 3 во 1
  • Робот 3 во 1

Робот 3 во 1

800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Шифра на производ: 1256
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Вашите најмили ќе се забавуваат со часови со овој прекрасен сет со кој можат да ги расклопуваат роботот и камионот и повторно да ги состават со помош на бормашината на батерии, или да создадат нов робот користејќи ги истите делови.

Сетот содржи:

  • камион на расклопување
  • робот на расклопување
  • бормашина на батерии и алатки

Висина на роботот: 23см, должина на камионот: 18см.

Бормашината работи на батериии, потребни се: 2 х 1,5V АА батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: robot

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS