Магични кристали
  • Магични кристали
  • Магични кристали

Магични кристали

650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Шифра на производ: 59744
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Научен сет за создавање на кристали, потребно е само да ги измешате реагенсите во садот, потоа да ги ставите во "пештерата" и почекајте. За кратко време кристалите магично ќе се формираат. Сетот содржи се што ви е потребно за експериментот.

Производот се препорачува за деца над 8 години.

Димензија на пакувањето: 20х6х27см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: magicni kristali

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS