Креативен сет - Фарма
  • Креативен сет - Фарма

Креативен сет - Фарма

500 MKD
без ДДВ: 424 MKD
Шифра на производ: 23655
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Супер забавен креативен сет за мали мајсторчиња. Со помош на алатките вклучени во пакувањето склопете го тракторот додадете му ја приколката или пак ставете му корпа да може да ископува како багер.

Сетот содржи:

  • трактор - багер
  • 2 крави
  • алати
  • сите делови се спакувани во пластична кутија со капак

Производот се препорачува за деца над 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kreativen, set, farma

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS