Едукативни коцки сложувалка - Панда

Едукативни коцки сложувалка - Панда

300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Шифра на производ: 28603
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Меки сунѓерасти сосема поразлични коцки, кои меѓу себе се спојуваат со пластични делови. Уникатни сврзувачки елементи кои се со мешани форми се одлична играчка за Вашето дете да ја подобри креативноста а истовремено да се забавува.

Сетот содржи 70 делови.

Производот се препорачува за деца над 5 години.

Димензија на пакувањето:19х.5,5х25см.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS