Едукативна дрвена сложувалка - Тетрис
  • Едукативна дрвена сложувалка - Тетрис
  • Едукативна дрвена сложувалка - Тетрис
  • Едукативна дрвена сложувалка - Тетрис

Едукативна дрвена сложувалка - Тетрис

290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Шифра на производ: 2562
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Едукативна дрвена сложувалка која се состои од дрвена табла и дрвени блокови со кои може да се прават различни фигури. Направете цвет, дрво, робот, риба, куќа,чадор, авион......... Супер забавна игра за целото семејство.

Димензија на таблата:18х28см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS