Дрвени коцки 40 делови
  • Дрвени коцки 40 делови
  • Дрвени коцки 40 делови

Дрвени коцки 40 делови

350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Шифра на производ: 8569
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Едукативни дрвени коцки во различни форми и бои, се одличен избор за Вашите малечки креативци. На децата им е потребно малку креативност и забавата со градење може да започне. Помогнете им да направат прекрасен замок, куќичка или кула! Дрвените коцки се спакувани во практична кутија, што го олеснува складирањето.

Сетот вклучува 40 дрвени форми.

Производот се препорачува за деца над 2 години.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drveni, kocki

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS