Дрвена стаза со воз
 • Дрвена стаза со воз
 • Дрвена стаза со воз

Дрвена стаза со воз

890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Шифра на производ: 2308
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасена дрвена стаза со воз. Сетот вклучува вкупно 48 делови.

Сетот содржи:

 • дрвен воз во три делови
 • 1  возило
 • 2 згради
 • 10 човечиња
 • 6 дрва
 • 4 сообраќајни знаци
 • 20 делови за составување на патека за возилата

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drvena, staza, voz

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS