Детски проектор
  • Детски проектор
  • Детски проектор

Детски проектор

590 MKD700 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Шифра на производ: 28267
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 21 сликичка на животни, предмети, возила, овошје, зеленчук кои децата лесно можат  да ги нацртаат и да ги обојат со боичките содржани во комплетот. Дополнително комплетот содржи мини блокче на кое се цртаат формите и потоа со фломастерите може да се обојат. Исто така може да се проектира на sид во темна просторија, што е супер забавно за децата.

Сетот содржи: 1 проектор, 1 мини блокче, 21 шаблони за цртање, 6 фломастери, сунѓерче.

Производот работи на батерии, потребни се 4x1,5V  АА батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Димензија на проекторот: 19 х 15 х 22см

Производот е наменет за деца над 3 годишна возраст.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: proektor

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS