3Д табла за цртање

3Д табла за цртање

690 MKD
без ДДВ: 585 MKD
Шифра на производ: 1870
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасна 3Д табла за цртање, нацртајте нешто од шаблоните кои се вклучени во пакувањето или креирајте свои дизајни, потоа ставете ги очилата и гледајте како вашите креации оживуваат.

Димензија на таблата: 24х5х21см

Таблата работи на батерии, потребни се 2х1,5V AAA батерии. Батериите на се вклучени во пакувањето.

Производот е препорачан за деца над 4 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS