КРЕАТИВНО - ЕДУКАТИВНО КАТЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сложувалка Disney Princess -  24 делови
Сложувалка и боенка. Квалитетни сложувалки на италијанскиот производител Lisciani. Составете ја слож..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Сложувалка  Frozen  -  24 делови
Сложувалка и боенка. Квалитетни сложувалки на италијанскиот производител Lisciani. Составете ја слож..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Сложувалка Карс - 24 делови
Сложувалка и боенка. Квалитетни сложувалки на италијанскиот производител Lisciani. Составете ја слож..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Креативен сет - кутија за накит
Декорирајте и украсете кутија за накит со сунѓерасти стикери кои се означени со броеви и циркони. ..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Креативен сет - Грнчарско тркало
Прекрасен сет за моделирање кој вклучува грнчарско тркало на батерии кое се врти како вистинско! Брз..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Сет коцки Girls club
Креативен сет со коцки Girls club. Пакувањето содржи 329 делови. Производот се препорачува за дец..
790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Сет коцки со Елса
Креативен сет со коцки со Елса и Олаф. Пакувањето содржи 128 делови. Производот се препорачува..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
3Д табла за цртање
Прекрасна 3Д табла за цртање, нацртајте нешто од шаблоните кои се вклучени во пакувањето или креирај..
690 MKD
без ДДВ: 585 MKD
-16%
Детски проектор
Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 21 сликичка на животни, предмети, ..
590 MKD700 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Креативен сет - авион
Забавна и едукативна играчка со која Вашето дете ќе размислува, ќе ја развива својата креативно..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
-21%
Дрвен лавиринт
Прекрасна едукативна играчка изработена од дрво, им помага на малите дечиња да ја подобрат координац..
550 MKD700 MKD
без ДДВ: 466 MKD
-18%
Магичен песок 2кг
Безброј часови забава со магичниот песок. Магичниот песок функционира како влажен песок, но вашите р..
450 MKD550 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Едукативни коцки сложувалка - Панда
Меки сунѓерасти сосема поразлични коцки, кои меѓу себе се спојуваат со пластични делови. Уникатни св..
300 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Креативен сет - кран
Тргнете ги настрана телефоните, таблетите, видео игрите, дадете му на Вашето дете играчка со која ќе..
590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Креативен сет - виљушкар
Тргнете ги настрана телефоните, таблетите, видео игрите, дадете му на Вашето дете играчка со која ќе..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Абакус дрвен
Дрвен абакус за полесно совладување на математичките операции. Димензија на производот: 29х22см ..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Абакус дрвен
Дрвен Абакус помага во брзо учење математика, има 10 редови и може да се учи собирање и одземање до ..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
Пластелин - Стоматолог
Сет со пластелин кој има се што му е потребно на еден забар. Машинка за поправање на заби на батерии..
590 MKD
без ДДВ: 500 MKD
Дрвена стаза со возила
Прекрасна дрвена стаза со возила. Направете ваш мини град. Сетот е составен од 40 делови. Подлогата ..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
Дрвена едукативна куќичка
Прекрасна едукативна дрвена куќичка . Секоја страна на куќичката има различни форми за сортирање, бр..
790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
Дрвен лавиринт
Прекрасна едукативна играчка изработена од дрво, им помага на малите дечиња да ја подобрат координац..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
Дрвена магнетна табла за цртање
Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди. Таблата е двострана,..
1.950 MKD
без ДДВ: 1.653 MKD
Сет од 45 магични трикови
Прекрасен сет од 45 магични трикови, идеален за секое дете кое сака да влезе во светот на магиите. В..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Дрвена магнетна табла
Забавен креативен сет со магнетна табла и магнетни фигури. Таблата е двострана, на едната страна се ..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Музички автомобил - сортер
Автомобил сортер изработен од квалитетна пластика со голем избор на звуци и мелодии. Производот содр..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
Едукативна коцка сортер
Едукативна коцка изработена од квалитетна пластика со многу активности, секоја страна на коцката има..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
Коцки - Камион за ископување
Креативен сет коцки - камион за ископување. Вулканска авантура на двајца ископувачи кои бараат богат..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
Коцки - Комбе доставувач на пица
Креативен сет со коцки, си правиме комбе во кое може да подготвите вкусна пица, а потоа да ја достав..
790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
-19%
Флуоресцентна табла
Цртаме на фуоресцентна табла со маркери во боја. Прекрасен подарок за сите дечиња кои сакаат да црта..
650 MKD800 MKD
без ДДВ: 551 MKD
Сет со коцки
Забавен сет со коцки за правење на камион со приколка. Сетот вкучува 56 делови кои се лесни за сколо..
390 MKD
без ДДВ: 331 MKD
-17%
Playgo Ice cream пластелин
Дали е некој за сладолед? Вашето дете ќе се забавува со овој креативен сет пластелин правејќи го сво..
750 MKD900 MKD
без ДДВ: 714 MKD
-19%
Playgo Deluxe food set пластелин
Голем сет пластелин со 5 различни модли за правење на pizza, burger, hot-dogs, ice cream,candies,coo..
890 MKD1.100 MKD
без ДДВ: 848 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS