Козметичко огледало
  • Козметичко огледало

Козметичко огледало

1.490 MKD
без ДДВ: 1.263 MKD
Шифра на производ: 2894
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасен подарок за малите принцези. Козметичкото огледало е со димензии: висина 74см, ширина 44см, има столче, фен на батерии, ланче, стегачи, чешел, кармини и други додатоци

Огледалото дополнително има музика и светло.

Производот работи на батерии. Батериите не се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS