Коцки - 500 делови
  • Коцки - 500 делови

Коцки - 500 делови

490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Шифра на производ: 2356
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Децата обожаваат да градат, а со овој сет од 500 коцки кои се во различни големини и бои, ќе можат да направат различни фигури, животни, роботи, куќички..... 

Производот се препорачува за деца над 6 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kocki

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS