Intex - гума за пливање Жаба
  • Intex - гума за пливање Жаба
  • Intex - гума за пливање Жаба

Intex - гума за пливање Жаба

480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
Шифра на производ: 56584
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Intex гума за пливање со зашита од сонце и отвор за нозете, идеална за помалечки деца. 

Димензија на производот: 119 х 79см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: интекс, zaba

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS