Intex базен
  • Intex базен

Intex базен

300 MKD390 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Шифра на производ: 58924
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасно Intex базенче за Вашите најмили, кое ќе го направи вашиот двор место за забава. Базенот има три шарени воздушни прстени и мек под за удобност.

Димензија на базенот: 86 х 25см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: bazen, интекс

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS