Тротинет на 3 тркала - Spiderman
  • Тротинет на 3 тркала - Spiderman
  • Тротинет на 3 тркала - Spiderman

Тротинет на 3 тркала - Spiderman

1.490 MKD
без ДДВ: 1.263 MKD
Шифра на производ: 127493
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Супер квалитетен тротинет со омилениот јунак Спајдармен.Тротинетот се вози по принципот наведни се и управувај. 

  • димензија на тротинетот: 58х24х65см
  • висина на тротинетот 65 см
  • максимална тежина до 20 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: спајдармен

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS