Тротинет - Minnie Mouse
 • Тротинет - Minnie Mouse
 • Тротинет - Minnie Mouse

Тротинет - Minnie Mouse

1.590 MKD
Шифра на производ: 127486
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ако вашите малечки принцези се среќни да го поминуваат слободното време на свеж воздух, тогаш овој прекрасен тротинет Minnie Mouse е одличен подарок кој сигурно ќе ги развесели. Тротинетот се склопува што го прави многу лесен за транспорт и за складирање.

 • алуминиумски тротинет
 • силиконски тркала
 • гумени рачки
 • ножна кочница на задното тркало
 • нелизгачка подлога за нога
 • висина на подесување до 82 см
 • максимална тежина до 50 кг

Тротинетот се препорачува за деца над 5 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: мини

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS