Тротинет
  • Тротинет
  • Тротинет
  • Тротинет
  • Тротинет
  • Тротинет

Тротинет

1.590 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
Шифра на производ: 1912
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Супер квалитетен тротинет со силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управувај.

Подлогата е широка 14см, со кочница на задните две тркала, тркалата се силиконски и светат при вртење.

  • Максимална висина: 90 см
  • Тротинетот е наменет за деца над 5 години.
  • Максимална тежина до 60 кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: trotinet

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS