Трамполина со мрежа - 244см
 • Трамполина со мрежа - 244см

Трамполина со мрежа - 244см

12.390 MKD
Шифра на производ: 64098
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа.

 • Дијаметар 244 см
 • максимално оптоварување до 150 кг
 • Висина 205 см
 • квалитетна подлога
 • безбедна и стабилна поставеност
 • безбедна заштитна мрежа
 • вратичка на патент

Предупредување:

 • максимална тежина до 150 кг
 • не се препорачува користење на трамполината од повеќе лица во исто време, поради можност за повреда при судир
 • Пред секоја употреба проверете ја состојбата на бебедносната мрежа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: trampolina, trambolina

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS