Smoby куќа - Nature
  • Smoby куќа - Nature
  • Smoby куќа - Nature
  • Smoby куќа - Nature

Smoby куќа - Nature

9.900 MKD10.990 MKD
без ДДВ: 8.390 MKD
Шифра на производ: 810704
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Прекрасна куќичка на Smoby, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката Nature идеално се вклопува во градината со нејзините природни бои и изглед.

  • Димензии: 110 х 98 х 127
  • Производот е наменет за деца над 2 години.

Smoby outdoor производите се со ANTI-UV заштита.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: smoby, kukja

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS