Smoby куќичка за пријатели
  • Smoby куќичка за пријатели
  • Smoby куќичка за пријатели
  • Smoby куќичка за пријатели
  • Smoby куќичка за пријатели

Smoby куќичка за пријатели

23.900 MKD
без ДДВ: 20.254 MKD
Шифра на производ: 310209
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Голема Смоби куќичка за супер забава во дворот. Оваа Смоби куќичка ќе ги собере сите ваши пријатели, кои откако ќе ви заѕвонат на ѕвоното може да ги сместите внатре или надвор во дворот. Куќичката содржи масичка со две клупи која може да се постави внатре и надвор, две жардинери, електронско ѕвоно.

Димензија на куќичката: 217х171х172 см.

Производот е наменет за деца над 2 години.

Smoby outdoor производите се со ANTI-UV заштита.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: smoby, smobi, kukicka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS