Шаторчиња со тунел
  • Шаторчиња со тунел
  • Шаторчиња со тунел
  • Шаторчиња со тунел
  • Шаторчиња со тунел

Шаторчиња со тунел

1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
Шифра на производ: 25955
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Време е децата да имаат свое безбедно и лично детско игралиште, во кое ќе можат да се забавуваат со своите другарчиња. Децата ќе ги обожаваат овие две шаторчиња кои меѓу себе се поврзани со тунел. Обезбедете им на Вашите најмили забава и авантура со часови, надвор или дома.

  • димензија на склопен сет од две шаторчиња и тунел: 380х116х142см
  • димензија на шаторче: 116 х 116 х 85см
  • димензија на индијанско шаторче: 100 х 100 х 142см
  • Должина на тунелот: 180см, дијаметар: 47см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sator, tunel

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS