Шатор со тунел - Принцеза и Пони
  • Шатор со тунел - Принцеза и Пони
  • Шатор со тунел - Принцеза и Пони

Шатор со тунел - Принцеза и Пони

1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Шифра на производ: 8341
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасно шаторче со тунел за малите принцези кое лесно се склопува, може да се користи за надвор или за внатре. Вашите малечки принцези ќе го обожаваат ова шаторче со тунел кое нуди многу забава. Кога ќе заврши забавата, шаторчето лесно се расклопува, практично за складирање и за патување.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Димензија на шаторчето: 170х112х94 см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sator, tunel,

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS