Сет за голф
  • Сет за голф
  • Сет за голф

Сет за голф

350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Шифра на производ: 46685
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет за голф за супер забава во дворот или дома.

Сетот за голф содржи:

  • 3 палки, должина 49 см
  • 3 топчиња
  • 2 подлоги со отвор
  • количка за палките на тркала со висина 50 см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: golf

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS