Ролерки - Minnie Mouse
  • Ролерки - Minnie Mouse

Ролерки - Minnie Mouse

2.100 MKD
без ДДВ: 1.780 MKD
Шифра на производ: 126273
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Топлото време ќе ги натера децата да излезат од дома, израдувајте ги со овие прекрасни ролерки Minnie Mouse. Ролерките се со силиконски тркала, сигурносен систем на закопчување и се приспособуваат по големина по 4 броја: 30 - 33. Овие прекрасни ролерки Minnie Mouse ќе растат со вашето дете кое активно ќе го поминуваа своето слободното време во забавно возење на ролерките.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Максимална тежина до 60 кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: rolerki

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS