Ролерки
  • Ролерки

Ролерки

1.800 MKD2.390 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
Шифра на производ: 1425
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Супер квалитетни Canfly ролерки

Ролерките се удобно поставени и се на врзување со дополнително фиксирање на ногата со лепенка и пластичен стегач за целосно безбедно возење. Ролерките имаат силиконски тркалца кои се прицврстени на алуминиумски држач. 
Уживајте во удобноста на ролерките Canfly ова лето!

Ролерките се приспособуваат по големина по 4 броја: 34 - 37

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: rolerki

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS