Paradiso - тобоган
  • Paradiso - тобоган
  • Paradiso - тобоган

Paradiso - тобоган

1.590 MKD1.890 MKD
без ДДВ: 1.347 MKD
Шифра на производ: 2423
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Мал тобоган на белгискиот производител Paradiso toys за безброј часови забава. Дополнително на лизгалката има приклучок за вода за дополнителна забава во летните горештини.

Димензии: 124 х 38 х 72 см, делот за спуштање е со должина од 105 см.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Производот е произведен во Белгија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lizgalka, tobogan

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS