Paradiso нишалка - крокодил
  • Paradiso нишалка - крокодил
  • Paradiso нишалка - крокодил
  • Paradiso нишалка - крокодил
  • Paradiso нишалка - крокодил
  • Paradiso нишалка - крокодил

Paradiso нишалка - крокодил

950 MKD1.290 MKD
без ДДВ: 805 MKD
Шифра на производ: 1354
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Супер забава во дворот со нишалките на белгискиот производител Paradiso toys.

Крокодил нишалка на која може да се нишаат до 3 деца.

Издржливост: до 100 кг.

Димензии: 101 х 46 х 33 см.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Производот е произведен во Белгија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: klackalka, paradiso

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS