ЛЕТНА ПОНУДА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-23%
Intex базен
Прекрасно Intex базенче за Вашите најмили, кое ќе го направи вашиот двор место за забава. Базенот им..
300 MKD390 MKD
без ДДВ: 254 MKD
Intex оградица Жирафа
Intex -Жирафа забавен центар, безбедно место за играње на Вашите најмили. Страните се со м..
1.890 MKD
без ДДВ: 1.602 MKD
Intex - гума за пливање Жаба
Intex гума за пливање со зашита од сонце и отвор за нозете, идеална за помалечки деца..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
Intex - гума за пливање со зашита од сонце
Intex гума за пливање со зашита од сонце и отвор за нозете, идеална за помалечки деца..
480 MKD
без ДДВ: 407 MKD
Intex - Фотелја
Децата ќе ја обожаваат оваа прекрасна фотелја со весели животински ликови која можат да ја користат ..
500 MKD
без ДДВ: 424 MKD
-26%
Intex - гума за пливање авион
Intex гума за пливање со отвор за нозете е идеална за помалечки деца. Димензии: 89 х 76см. ..
200 MKD270 MKD
без ДДВ: 169 MKD
Intex - автомобил чамец
Intex - чамец автомобил  Димензии: 107 х 69см.   ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
-24%
Intex - Скутер
Уживајте во возењето со Intex скутерот кој е дизајниран со рачка за стабилност. Димензи..
380 MKD500 MKD
без ДДВ: 322 MKD
-25%
Intex - Делфин
Intex - Делфин на надувување со две рачки за држење. Димензии: 175 х 66 см. Про..
450 MKD600 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Intex душек - Алигатор
Intex душек на надувување Алигатор со две рачки за држење. Димензии: 170 х 86см. Производ..
600 MKD
без ДДВ: 508 MKD
-23%
Intex душек - Ајкула
Intex душек на надувување Ајкула со две рачки за држење. Димензии: 173х107см. Производот се пр..
500 MKD650 MKD
без ДДВ: 424 MKD

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS