Дидикар
  • Дидикар
  • Дидикар

Дидикар

1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
Шифра на производ: 1428
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Дидикар за деца над 3 години кои се спремни за забавно и лудо возење. Дидикар нема педали, мотор, батерии но функционира со вртење на воланот и така добива забрзување. Дидикар ја подобрува координацијата и е одличен за балансирање.

  • Димензии: 79 х 36 х 41см.
  • Тежина до 50кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: didicar

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS